Mosiądz jest jednym z wielu metali kolorowych powszechnie stosowanym, jednak wartościowy i szlachetny w wyrobach grawerskich. Doskonale nadaje się do wyrobu tabliczek na drzwi. Tabliczki grawerowane z mosiądzu wykonujemy przy użyciu ploterów grawerujących. Precyzyjny system sterowania posiadanych maszyn grawerskich pozwala grawerować w sposób trwały i estetyczny dowolne treści (teksty, logotypy, znaki graficzne itp.) Wykończenie powierzchni grawerowanej może być szlifowane i lakierowane, patynowane i lakierowane, patynowane i woskowane lub polerowane i lakierowane. Wykonujemy tabliczki na drzwi z mosiądzu w dowolnym rozmiarze o grubości:

- mosiądz szlifowany 0,6mm, 1,6mm
- mosiądz patynowany 0,6mm, 1mm, 1,5mm, 2mm, 3mm, 5mm
- mosiądz polerowany 0,6mm, 1mm, 1,5mm, 2mm, 3mm, 5mm

Tabliczki grawerowane mają zastosowanie w oznaczeniach pomieszczeń biurowych, urzędowych, oznaczeń toalet itp.

Poniższa galeria przedstawia tabliczki na drzwi wykonane w naszej firmie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 22 822 02 93 lub kontaktu osobistego w pracowni mieszczącej się przy ul. Rokosowskiej 1 w Warszawie.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem