Szyldy dla Notariuszy wykonujemy od wielu lat, jest to jedna z naszych specjalizacji. Zamawiając u Nas tablicę notarialną mają Państwo pewność, że jest ona wykonana według wewnętrznego regulaminu urzędowania Kancelarii Notarialnych. Jako, że wykonaliśmy bardzo dużo takich tablic wszystkie zasady są nam bardzo dobrze znane. Tablica dla Notariusza musi być wyrobem wybitnie estetycznym i wykonanym prawidłowo. Wiele firm choć wykonuje tablice notarialne i przedstawia w swojej ofercie możliwość ich wykonywania niestety popełnia wiele błędów, wręcz niedopuszczalnych.

Czy szyldy Notarialne mogą być wykonane błędnie?

Oczywiście, że nie! Pomijając kwestię grożących kar to powaga urzędu i powszechne zaufanie jakim obdarza się Notariuszy nie mogą być zachwiane ułomnością tablicy notarialnej. Szyld notarialny to pierwsza wizytówka Notariusza i nie może być wykonany nieprawidłowo np.: z niepoprawnym wizerunkiem orła (Godła Państwowego). Choć notorycznie spotyka się tablice notarialne z niepoprawnym Godłem. Godło Państwowe jest ważnym elementem na tablicy dla Notariusza, to właśnie ono świadczy o powadze profesji, dlatego tak ważne jest aby wzór Godła Państwowego był zgodny z ustawą o Godle Państwowym. Dziękujemy wszystkim Notariuszom, którzy nam zaufali zamawiając i wierząc, że otrzymana tablica będzie wzorowa pod każdym względem. Zapraszamy działających już dawno Notariuszy do wymiany swoich starych, nieprawidłowo wykonanych szyldów notarialnych, jak również nowych którzy rozpoczynają swoją przygodę zawodową.

Laminaty to materiały dziś już powszechnie stosowane do produkcji szyldów grawerowanych. Producenci laminatów dokładają wszelkich starań, aby powierzchnie laminatów grawerskich odwzorowywały metal. Laminaty są produkowane w wielu kolorach dając możliwość dostosowania do potrzeb zamawiających. W przypadku tablic notarialnych będą to kolory stalowy lub biały. Szyldy notarialne grawerowane z laminatu wykonujemy dwoma technologiami grawerskimi:

- przy pomocy ploterów grawerujących (grawerek sterowanych komputerowo), czyli obróbki skrawaniem, taki grawerunek jest głęboki i wyraźny
- przy pomocy laserów CO2, które tworzą płytki grawerunki mniej kontrastowe lecz również trwałe.

Laminaty występują w grubości 1,6mm lub 3mm. Taka grubość często bywa zbyt cienka na szyldy elewacyjne, dlatego szyldy grawerowane z laminatu usztywniamy przez podklejenie plexi 3mm lub 5mm.

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w zakresie wykonywania tablic dla notariuszy. Zapraszamy do wyboru naszej oferty, służymy radą i pomocą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 22 822 02 93, dojazd do pracowni tutaj. Zamawiane szyldy wysyłamy kurierem. Cennik wysyłki znajduje się tutaj

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem