Tabliczki aluminiowe wykonujemy z gotowych arkuszy blach anodowanych (krytych galwanicznie). Bogata kolorystyka aluminium anodowanego pozwala dostosować powierzchnię tablicy do wystroju charakteru każdego biura, budynku czy lokalu. Dostępne kolory i grubości aluminium do produkcji tabliczek grawerowanych w naszej ofercie:

- srebrny mat 1mm, 1,5mm, 2mm, 3mm
- srebrny połysk 1mm, 2mm
- stalowy szlifowany 1mm, 2mm
- złoty mat 1mm, 2mm
- złoty połysk 1mm, 2mm
- szampański mat 1mm, 2mm
- szampański połysk 1mm, 2mm
- czarny mat 1mm, 2mm
- czarny połysk 1mm, 2mm
- zielony mat 1mm
- zielony połysk 1mm
- czerwony mat 1mm
- czerwony połysk 1mm
- granatowy mat 1mm
- granatowy połysk 1mm

ZOBACZ WZORNIK

Tabliczki na drzwi grawerowane są wykonywane na maszynach sterowanych komputerowo przy pomocy frezów grawerskich. Treść, czcionki jak również grafika może być dowolna. Grawerunek w tabliczkach może być wypełniony dowolnym kolorem z palety RAL lub PANTONE.

Poniższa galeria przedstawia niektóre realizacje z zakresu wykonywania. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 22 822 02 93 lub kontaktu osobistego w pracowni mieszczącej się przy ul. Rokosowskiej 1 w Warszawie.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem