Właścicielem firmy jest Marek Boniecki posiadający dyplom mistrzowski w zawodzie grawer, początki firmy sięgają roku 1986. W Warszawie firma istnieje od 1991 roku i działa do dzisiaj skutecznie wykonując sztukę grawerską w szerokim zakresie. Posiadamy bogaty park maszynowy: 2 plotery grawerujące CNC, 2 lasery fibrowe 30 i 50Wat (lasery do głębokiego grawerowania) oraz 3 lasery CO2. Wszystkie maszyny stanowią profesjonalny park do wszelkiego rodzaju prac grawerskich. Liczne oprzyrządowanie do posiadanych maszyn pozwala nam realizować większość prac z zakresu grawerowania maszynowego, laserowego i ręcznego. Z zakresem naszych prac mogą Państwo zapoznać się na jednej z naszych stron podanych w stopce (na dole strony).

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego naszej firmy, który pokazuje zakres wykonywanych przez nas prac i usługNawet najlepsze maszyny byłyby niczym gdyby nie były obsługiwane przez pracowników o wyjątkowych zdolnościach, pomysłowości i pracowitości. Tak to prawda, to nie maszyny lecz ludzie wykorzystując swoją wiedzę potrafią wykorzystać park maszynowy do tworzenia dobrych wyrobów i usług. Każdy kolejny rok pracy to tysiące nowych wykonanych prac, które nieustannie powiększają nasze doświadczenie zawodowe. Posiadamy duże stany magazynowe wszelkich materiałów potrzebnych do wykonywania prac grawerskich, a także liczne wzory i prace grawerskie w siedzibie swojej firmy, które mogą być pomocą przy wyborze różnych technologii i podjęciu decyzji o realizacji zamówienia w naszej pracowni. Pracownia mieści się w Warszawie przy ul. Rokosowskiej 1 (dzielnica: Ochota), zobacz gdzie jesteśmy.

Zapraszamy do wyboru naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Właściciel Marek Boniecki.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem