Szyldy dla Notariuszy wykonujemy od wielu lat, jest to jedna z naszych specjalizacji. Zamawiając u Nas tablicę notarialną mają Państwo pewność, że jest ona wykonana według Wewnętrznego Regulaminu Urzędowania Kancelarii Notarialnych. Jako, że wykonaliśmy bardzo dużo takich tablic wszystkie zasady są nam bardzo dobrze znane. Tablica dla Notariusza musi być wyrobem wybitnie estetycznym i wykonanym prawidłowo. Wiele firm choć wykonuje tablice notarialne i przedstawia w swojej ofercie możliwość ich wykonywania niestety popełnia wiele błędów, wręcz niedopuszczalnych.

Czy szyldy Notarialne mogą być wykonane błędnie?

Oczywiście, że nie! Pomijając kwestię grożących kar to powaga urzędu i powszechne zaufanie jakim obdarza się Notariuszy nie mogą być zachwiane ułomnością tablicy notarialnej. Szyld notarialny to pierwsza wizytówka Notariusza i nie może być wykonany nieprawidłowo np.: z niepoprawnym wizerunkiem orła (Godła Państwowego). Choć notorycznie spotyka się tablice notarialne z niepoprawnym Godłem. Godło Państwowe jest ważnym elementem na tablicy dla Notariusza, to właśnie ono świadczy o powadze profesji, dlatego tak ważne jest aby wzór Godła Państwowego był zgodny z ustawą o Godle Państwowym. Dziękujemy wszystkim Notariuszom, którzy nam zaufali zamawiając i wierząc, że otrzymana tablica będzie wzorowa pod każdym względem. Zapraszamy działających już dawno Notariuszy do wymiany swoich starych, nieprawidłowo wykonanych szyldów notarialnych, jak również nowych którzy rozpoczynają swoją przygodę zawodową.

Szyldy grawerowane z aluminium anodowanego charakteryzują się bardzo dobrą powłoką anodowaną oraz grawerunkiem wypełnionym lakierami akrylowymi o dobrych właściwościach antykorozyjnych. Grawerunek na szyldzie jest powlekany w dwóch etapach lakierniczych

- Pierwszym etapem lakierniczym jest naniesienie podkładu antykorozyjnego, który chroni grawerowane aluminium jak również zwiększa przyczepność farby wierzchniej, w tym wypadku w kolorze czarnym.

- Drugim etapem lakierniczym jest natrysk farby wierzchniej, która nanoszona jest w kilku cienkich warstwach. Taka technologia pozwala uzyskać bardzo dobre zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Poza zaletami antykorozyjnymi na uwagę zasługuje w naszych szyldach grawerowanych wykończenie powłoki lakierniczej - jest bardzo estetyczne.

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w zakresie wykonywania tablic dla notariuszy. Zapraszamy do wyboru naszej oferty, służymy radą i pomocą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 22 822 02 93, dojazd do pracowni tutaj. Zamawiane szyldy wysyłamy kurierem. Cennik wysyłki znajduje się tutaj

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem