Mosiądz jako materiał prestiżowy już od dawnych czasów wykorzystywany był jako materiał bazowy przy wyrobie szyldów grawerowanych. Wykończenie patynowane jakie proponujemy państwu na tej podstronie jest wyjątkowe i rzadko spotykane. Opracowaliśmy swoją technikę wykańczania mosiężnych szyldów grawerowanych. Grawerunek w całości jest patynowany, przez co jest głębszy i bardziej wyrazisty (nie zawiera farby). Patyna bardzo ładnie kontrastuje z tłem szyldu, które jest szlifowane, a następnie w obróbce końcowej poddane jest lakierowaniu lub woskowaniu.

Grawerunek odbywa się poprzez wykorzystanie sterowanej komputerowo maszyny CNC (grawerki), która zapewnia precyzyjne grawerowanie dowolnych grafik i treści.

Powierzchnia mosiądzu patynowanego sprawdziła się doskonale przy wyrobie szyldów kancelaryjnych, szyldów firmowych, tablic pamiątkowych oraz tablic informacyjnych. Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje:

View the embedded image gallery online at:
https://szyldy-grawerowane.pl/patynowane#sigProGalleria9f9a17b4b6

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem