Już od ponad 25 lat zajmujemy się wykonywaniem trwałych i estetycznych szyldów grawerowanych z aluminium anodowanego. Szyldy grawerowane to jedna z naszych specjalizacji, wykonujemy tablice notarialne, tablice kancelaryjne, tablice dla radców prawnych, tablice firmowe oraz wszelkie tablice pamiątkowe i ostrzegawcze. Szyldy grawerowane z aluminium anodowanego charakteryzują się bardzo dobrą powłoką anodowaną (używany tylko niemieckiego aluminium anodowanego o bardzo dobrych parametrach antykorozyjnych i trwałej anodzie), warstwa anody w sposób trwały chroni powierzchnię szyldu przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Grawerunek wykonywany jest na precyzyjnych maszynach CNC, które pozwalają nam wykonywać szyldy aluminiowe w rozmiarze 99 x 50cm. Grawerunek w szyldzie aluminiowym jest wypełniony dwoma warstwami powłoki lakierniczej. Opracowaliśmy swoją metodę wykańczania powierzchni grawerunku:

- pierwsza warstwa to powłoka antykorozyjna podkładowa, która jest szczególnie ważna przy szyldach aluminiowych. Nakładana jest kilkukrotnie w cienkich warstwach.
- druga warstwa to lakier akrylowy wierzchni w dowolnym kolorze według wzornika RAL lub PANTONE również nakładany cienkimi warstwami kilkukrotnie. Na uwagę również zasługuje estetyka powłoki końcowej, jest pozbawiona niepotrzebnych zanieczyszczeń (włosów, pyłów, purchli), które często spotyka się w szyldach innych wykonawców.

Taka technika wypełniania grawerunku daje bardzo dobre efekty zabezpieczeniowe, tworząc w efekcie końcowym solidny wyrób służący dobrej reklamie wizualnej. Szyldy wykonujemy w aluminium w kolorach:


- srebrny mat 2mm, 3mm- srebrny połysk 2mm
- stalowy szlifowany 2mm
- złoty mat 2mm- złoty połysk 2mm
- szampański mat 2mm- szampański połysk 2mm
- czarny mat 2mm- czarny połysk 2mm

Większa galeria zdjęć wykonanych przez nas aluminiowych szyldów grawerowany dostępna jest na stronie www.grawerstwo.pl

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem