Laminaty to materiały powszechnie stosowane do wytwarzania szyldów grawerowanych, powierzchnie laminatów grawerskich przypominają powierzchnie metalu szlifowanego bądź nie. Produkowane są również w wielu kolorach dając możliwość dostosowania do potrzeb zamawiających (wystroju firmy, biura czy instytucji). Najbardziej popularne są laminaty metalizowane, z nich najczęściej wykonujemy szyldy grawerowane dla kancelarii notarialnych, kancelarii adwokackich, kancelarii radców prawnych, szkół, instytucji Państwowych i firm prywatnych.

Tablice grawerowane z laminatu wykonujemy dwoma technikami grawerskimi:

Przy pomocy ploterów grawerujących w obróbce skrawaniem z charakterystycznym głębokim i kontrastowym grawerunkiem lub przy pomocy ploterów laserowych CO2, które tworzą płytkie grawerunki mniej kontrastowe lecz również trwałe

Używane przez nas laminaty metalizowane występują w grubości 1,6mm lub 3mm, kolorowe w grubości 1,6mm. Taka grubość często bywa zbyt cienka na szyldy elewacyjne dlatego szyldy z laminatu usztywniamy przez podklejenie plexi 3mm lub 5mm. Takie podklejenie jest już wystarczające dla poprawnej wizualizacji i zachowań na warunki zewnętrzne. Do szyldów jako system mocowań wykorzystujemy zaślepki lub dystanse, przykłady można zobaczyć tutaj. Poniższa galeria przedstawia przykłady szyldów grawerowanych z laminatu. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 22 822 02 93 lub kontaktu osobistego w pracowni mieszczącej się przy ul. Rokosowskiej 1 w Warszawie.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem