Strona główna

OFERUJEMY Państwu trwałe szyldy grawerowane wykonane na precyzyjnych maszynach CNC oraz w technice grawerowania laserowego.

Szyldy grawerowane zawsze były i są prestiżową formą rekalmy. Wykonywane przez nas szyldy reklamowe charakteryzują się estetycznym wykończeniem powierzchni jak również precyzyjnym grawerunkiem. Bogaty park maszynowy, wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości wykonywanych przez nas usług. Wykonanie bardzo dużej ilości szyldów spowodowało pozyskanie dużego doświadczenia w tym zakresie. Dokładamy wszelkich starań aby nasze prace były na najwyższym poziomie. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym to nasza oferta jest skierowana dla Państwa. Jesteśmy dla firm poszukujących prestiżowej formy reklamy, dla których ważna jest jakość i solidność wyrobów. Wykonujemy szyldy grawerowane w różnych technikach grawerskich, począwszy od obróbki skrawaniem, czyli frezowane na precyzyjnych maszynach CNC. Do szyldów grawerowanych w materiałach miękkich ( laminaty grawerskie ) przy pomocy również dokładnych laserów CO2 .


W galeriach mogą Państwo znaleźć produkty pogrupowane w kategorie materiałowe.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu tel. (22) 822-02-93: lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Oczywiście można nas odwiedzić w siedzibie naszej firmy ZOBACZ LOKALIZACJĘ, gdzie w kilku gablotach przygotowaliśmy dla Państwa liczne wzory i przykłady materiałów.

 

Szyldy Grawerowane nie stanowią jedynego zakresu wykonywanych prac grawerskich, jako że jesteśmy pracownią grawerską zajmującą się szeroko rozumianym grawerstwem w swojej ofercie posiadamy min. wykonywanie: referentek, stempli, stempli lakowych, pieczęci suchych, monogramów na portfele, dyplomów grawerowanych, certyfikatów grawerowanych, wyrobów religijnych, znaczków metalowych, emblematów, tabliczek znamionowych, tablic nagrobnych, pulpitów sterowniczych oraz innych. Wykonujemy również usługi grawerskie na materiałach i przedmiotach powierzonych w technice grawerowania laserowego, maszynowego i ręcznego. Grawerujemy zegarki, piersiówki, zapalniczki, pendrivy, sztućce, korkociągi, noże, nożyczki, scyzoryki, szable oficerskie, kordziki oficerskie, pudełka drewniane, kieliszki, butelki, karafki, wazony, szklanki oraz wszelkie przedmioty, na których istnieje możliwość wykonania grawerunku. Przykłady innych prac grawerskich mogą Państwo znaleźć na naszych innych stronach.

Dystanse do szyldów

Każdy szyld musi posiadać system mocowania, aby odpowiednio się prezentował jak również zapewniał stabilność przytwierdzenia. W naszej ofercie proponujemy Państwu dystanse mocujące wykonane z aluminium anodowanego lub ze stali nierdzewnej.

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w tym zakresie. Zapraszamy do wyboru naszej oferty, służymy radą i pomocą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 22 822 02 93, dojazd do pracowni tutaj. Zamawiane produkty wysyłamy kurierem. Cennik wysyłki znajduje się tutaj

Kontakt

Usługi Grawerskie Marek Boniecki
02-348 Warszawa, ul. Rokosowska 1

tel./fax 22 822-02-93
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00

Dane do przelewu
Usługi Grawerskie
Marek Boniecki
Ul. Rokosowska 1
02-348 Warszawa
NIP: 526-162-19-79

Nr rachunku bankowego:
93 1140 2004 0000 3702 3358 4919

Cennik

W przypadku zapytania o cenę prosimy o podanie następujących treści:

- rozmiar szyldu (wymiary)
- rodzaj materiału (aluminium, mosiądz, laminat)
- zakres grawerowania (treść / logotyp)
- ilość zamawianych sztuk

* Jeżeli posiadają Państwo gotowy projekt, prosimy o załączenie go do maila. Prosimy o przesyłanie projektów w formacie grafiki wektorowej CDR, EPS, AI, PDF, SVG

*Jeżeli nie posiadają Państwo gotowych projektów, projekt zostanie wykonany przez nas na podstawie przesłanych przez Państwa materiałów po ustaleniu szczegółów zamówienia




O Nas

Właścicielem firmy jest Marek Boniecki posiadający dyplom mistrzowski w zawodzie grawer, początki firmy sięgają roku 1986. W Warszawie firma istnieje od 1991 roku i działa do dzisiaj skutecznie wykonując sztukę grawerską w szerokim zakresie. Posiadamy bogaty park maszynowy: 2 plotery grawerujące CNC, 2 lasery fibrowe 30 i 50Wat (lasery do głębokiego grawerowania) oraz 3 lasery CO2. Wszystkie maszyny stanowią profesjonalny park do wszelkiego rodzaju prac grawerskich. Liczne oprzyrządowanie do posiadanych maszyn pozwala nam realizować większość prac z zakresu grawerowania maszynowego, laserowego i ręcznego. Z zakresem naszych prac mogą Państwo zapoznać się na jednej z naszych stron podanych w stopce (na dole strony).

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego naszej firmy, który pokazuje zakres wykonywanych przez nas prac i usług



Nawet najlepsze maszyny byłyby niczym gdyby nie były obsługiwane przez pracowników o wyjątkowych zdolnościach, pomysłowości i pracowitości. Tak to prawda, to nie maszyny lecz ludzie wykorzystując swoją wiedzę potrafią wykorzystać park maszynowy do tworzenia dobrych wyrobów i usług. Każdy kolejny rok pracy to tysiące nowych wykonanych prac, które nieustannie powiększają nasze doświadczenie zawodowe. Posiadamy duże stany magazynowe wszelkich materiałów potrzebnych do wykonywania prac grawerskich, a także liczne wzory i prace grawerskie w siedzibie swojej firmy, które mogą być pomocą przy wyborze różnych technologii i podjęciu decyzji o realizacji zamówienia w naszej pracowni. Pracownia mieści się w Warszawie przy ul. Rokosowskiej 1 (dzielnica: Ochota), zobacz gdzie jesteśmy.

Zapraszamy do wyboru naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Właściciel Marek Boniecki.