Laminaty grawerskie i inne materiały grawerskie

Dobry wyrób powinien być na wysokiej jakości materiale, dlatego nasza firma zaopatruje się w firmie Laser Styl, która jest naszym sprawdzonym dostawcą.
Jako importer wielu towarów europejskich zapewnia nam ciągłość dostaw, wysokiej jakości produkty i natychmiastową realizację złożonych przez nas zleceń. Importowane niemieckie laminaty grawerskie sprawdziły się na rynku polskim i w naszych realizacjach wykorzystujemy je do produkcji systemów informacji wizualnej, tablic notarialnych, tablic kancelaryjnych, informacyjnych, piktogramów, tabliczek na drzwi, breloków do kluczy, numerków do szatni itp. Aluminium anodowane, które używamy do produkcji tablic notarialnych i szyldów firmowych jest produkowane w Niemczech u czołowych wytwórców. Laser Styl posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę kolorystyczną o różnych grubościach, pozwala to nam na realizowanie Państwa zleceń pod względem materiałowym, na najwyższym możliwym poziomie. Polecamy firmę Laser Styl jako godnego polecenia partnera handlowego.

Sprzedaż materiałów grawerskich

Referencje

Piktogramy

Piktogramy to powszechnie stosowane oznaczenia w celu oznaczenia pomieszczeń i nie tylko znakami graficznymi bez użycia słowa pisanego. Używając piktogramów omijamy barierę językową tworząc ważną funkcję w komunikacji. Użycie piktogramów ułatwia też wspomaganie mowy dla osób upośledzonych i z trudnością w porozumiewaniu się. Piktogramy wykonujemy z laminatów grawerskich, mosiądzu, aluminium anodowanego w technice grawerowania laserowego i maszynowego.

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w tym zakresie. Zapraszamy do wyboru naszej oferty, służymy radą i pomocą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 22 822 02 93, dojazd do pracowni tutaj. Zamawiane produkty wysyłamy kurierem. Cennik wysyłki znajduje się tutaj

Tabliczki na drzwi grawerowane z laminatów

Producenci laminatów dokładają starań, aby produkowane materiały były przyjazne do zastosowań w systemach informacji wizualnej. Tabliczki grawerowane z laminatów są rozwiązaniami już od dawna stosowanymi do identyfikacji pomieszczeń biurowych, hotelowych, urzędowych, kancelaryjnych, szkolnych itp. Różnorodna kolorystyka produkowanych laminatów pozwala dostosować tabliczki do wystroju niemalże każdego lokalu. Kolory laminatów mogą Państwo zobaczyć pod wzornik 1 wzornik 2 wzornik 3. Najbardziej popularne są kolory metaliczne: złoty, srebrny, stalowy, które dobrze odwzorowują strukturę metalu. Tabliczki grawerujemy laserami CO2, jest to sposób trwały i precyzyjny. Czcionki, grafiki mogą być dowolne. Wymiar tabliczek również może być dowolny według Państwa potrzeb i oczekiwań. Tabliczki mogą być montowane na taśmę dwustronną lub wkręty.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 22 822 02 93 lub kontaktu osobistego w pracowni mieszczącej się przy ul. Rokosowskiej 1 w Warszawie.

Zaślepki na wkręty

Każdy szyld musi posiadać system mocowania, aby odpowiednio się prezentował jak również zapewniał stabilność przytwierdzenia. W naszej ofercie proponujemy Państwu zaślepki dociskowe, maskujące łebki wkrętów mocujących szyldy. Zaślepki mogą być chromowane lub mosiężne w wykończeniu patynowanym lub polerowanym.

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w tym zakresie. Zapraszamy do wyboru naszej oferty, służymy radą i pomocą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 22 822 02 93, dojazd do pracowni tutaj. Zamawiane produkty wysyłamy kurierem. Cennik wysyłki znajduje się tutaj